В. о. завідувача кафедри видавничої справи та медіакомунікацій отримала почесну нагороду

У вівторок, 5 жовтня на черговому засіданні Вченої ради Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола нагороджували активних викладачів. Почесну грамоту від Управління освіти і науки Тернопільської міської ради отримала в. о. завідувача кафедри видавничої справи та медіакомунікацій Галицького коледжу – Вишневська Галина Богданівна.

За щоденну сумлінну працю в галузі освіти, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівника освіти.

З найщирішими побажаннями кафедра видавничої справи та медіакомунікацій бажає Галині Вишневській подальших творчих та наукових звершень й досягнень.