053 Психологія. Освітня програма «Психологія»

• Галузь знань 05 «Соціальні та поведінкові науки»
  • Спеціальність 053 «Психологія»
ПСИХОЛОГІЯ – одна з найцікавіших наук про мистецтво життя

Терміни навчання

державна форма

контрактна форма

На базі 9 класу

2 роки 10 місяців

Співбесіда з історії України

На базі 11 класу

1 рік 10 місяців

Сертифікат ЗНО (2021) / НМТ (2022-2024)
або співбесіда з історії України

Що я буду вивчати?

Програма спеціальності 053 «Психологія» орієнтована на підготовку кваліфікованих фахівців психології передбачає, насамперед, їхній розвиток в особистісному, професійному та соціальному плані, а її результатом є не просто набуття психологічних знань, умінь та навичок, а формування ключових професійних компетенцій, адекватних сучасним соціокультурним умовам.

МАЙБУТНІ ПСИХОЛОГИ вивчають особливості психіки та поведінки людини, психічні явища, як то мислення, почуття та воля, а також різні форми взаємодії людей. Потрібно вивчити багато понять та категорій у психології, історію розвитку цієї науки, опанувати методологію психології та особливості роботи, щоб навчитися діагностувати психічні процеси та вибирати потрібну програму психологічної допомоги.

Це можна буде зробити на заняттях із загальної психології та історії психології, вікової, соціальної, педагогічної психології, психодіагностики, психотерапії, патопсихології та психокорекції, а також багатьох вибіркових навчальних дисциплін.

Ким я зможу працювати?

Фахівці з напряму підготовки «Психологія» можуть виконувати освітню, психодіагностичну, консультативну та психокорекційну роботу: в освітніх закладах різного рівня; в установах соціальної сфер, що займаються соціально-психологічною допомогою; економічних установах, виконуючи обов’язки по роботі з персоналом; медичних установах, здійснюючи психологічний супровід хворих осіб; у силових структурах разом з іншими спеціалістами приймаючи участь у правоохоронній діяльності.

Де я зможу працювати?

Випускники спеціальності можуть знайти себе у різних напрямах правоохоронної діяльності та працювати у:

• освітня сфера - дитячі садки, школи, коледжі, університети;
  • охорона здоров’я, медичні заклади;
  • військові організації; соціальні служби;
  • комерційні організації, корпорації, тренінгові компанії, рекрутингові та PR агенства;
  • приватна практика психологічного консультування та психотерапії.

Де я зможу продовжити навчання?

• Західноукраїнський національний університет
  • Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
  • Львівський національний університет імені Івана Франка
  • Львівський державний університет безпеки життєдіяльності