Хемій Т.Є., Марисюк М.

Вид публікації: Кваліфікаційна робота (проєкт)
Форма публікації: Друкована
Рік публікації: 2022
Освітній (освітньо-професійний) ступінь: Фаховий молодший бакалавр (молодший спеціаліст)
Освітня програма (ОП): Моделювання та конструювання промислових виробів
Рік навчання на ОП: 4
Назва видання: Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола
DOI-адреса:
URL публікації:

Анотація

Кожен вид одягу виділяє свій різновид в залежності від складності її конструкції та довготривалості обробки; від фасону, форми, силуету, покрою рукава, коміра та інших деталей.
Асортимент одягу – це група одягу, як характеризується певними особливими ознаками. До таких ознак належать: складність конструкції, трудомісткість обробки, силует, призначення одягу, матеріал з якого виготовлено і т.д.
Сукня, що проєктується підходить для індивідуального пошиву, який характеризується врахуванням статури, особливостей фігури та віку людини для якої шиється виріб. Така сукня при індивідуальному пошиві буде відмінно сидіти на фігурі.

офісний стиль , колекція, костюм, блуза, стиль одягу, брюки, сукня

Хемій.pdf
240 переглядів Поділитися: