Сута О.Б., Марисюк М.

Вид публікації: Кваліфікаційна робота (проєкт)
Форма публікації: Друкована
Рік публікації: 2022
Освітній (освітньо-професійний) ступінь: Фаховий молодший бакалавр (молодший спеціаліст)
Освітня програма (ОП): Моделювання та конструювання промислових виробів
Рік навчання на ОП: 4
Назва видання: Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола
DOI-адреса:
URL публікації:

Анотація

На сьогоднішній день попит на швейні виробництва все більше зростає, а з ним зростає і конкурентність. Тому такі підприємства повинні підлаштовуватись під споживача та виконувати усі вимоги, дотримуючись встановлених стандартів. Для підприємства на сьогодні є важливі навики пластичності, динаміки та можливість збільшення виготовлення товару.
Мета даного дипломного проєкту: майбутні фахівці, тобто студенти, засвоїли знання нових методик, навчились застосовувати їх та пристосовувати до різних можливих ситуацій на виробництві. При цьому виконували роботу вкладаючись у визначені часові рамки, і при цьому не втрачаючи якість та винятковість.

стиль , колекція, костюм, гламур, стиль одягу, шик, випускний

Cута.pdf
226 переглядів Поділитися: