Для осіб з порушенням зору

Галонжка О.В.

Вид публікації: Матеріали конференції
Галузь знань: Гуманітарні науки
Форма публікації: Електронна
Рік публікації: 2021
Назва видання: VII Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні наукові дослідження: досягнення, інновації та перспективи розвитку», Берлін 19-21, 2021р.
DOI-адреса:
URL публікації: https://sci-conf.com.ua/vii-mezhdunarodnaya-nauchno-prakticheskaya-konferentsiya-modern-scientific-research-achievements-innovations-and-development-prospects-19-21-dekabrya-2021-goda-berlin-germaniya-arhiv/.

Анотація

Найбільшою цінністю в історії інтелектуального розвитку цивілізованої людини є мова. Фразеологічні засоби мови містять у собі велику силу експресії та емоційної наснаги, тому необхідно поглиблювати та розширювати знання в галузі дослідження фразеології, вивчати історію виникнення та походження прислів’їв їх переклад та функціонування в мові. Метою роботи є дослідження та комплексний аналіз фразеологічних одиниць, а саме зоонімів німецької мови та їх еквівалентів в українській мові.
Аналіз результатів дослідження дав змогу зробити загальний висновок про те, що зооніми широко представлені в обох мовах та належать до найпродуктивніших лексем, семантичні структури яких місять найбільшу кількість метафоричних значень, що вживаються для позначення людей. Існує певна специфіка лексичної семантики зоонімів. Вона базується на відмінностях в історичному розвитку, культурі, укладі життя, менталітеті, традиціях німецького та українського народів.
Результати дослідження можуть використовуватись у викладанні таких мовознавчих дисциплін як лексикологія та стилістика, а також на практичних заняттях у школі та вищих навчальних закладах.

Додаткова інформація

Ключові слова
фразеологія, фразеологічна одиниця, фразеологізм, прислів’я, еквіваленція, зоонім

Файл

Німецькі зооніми та їх еквіваленти в українській мові.pdf
1670 переглядів Поділитися: