Козак Т., Гелецька І.О.

Вид публікації: Курсова робота (проєкт)
Форма публікації: Друкована
Рік публікації: 2021
Освітній (освітньо-професійний) ступінь: Бакалавр
Освітня програма (ОП): Право
Рік навчання на ОП: 1
Назва видання: Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола
DOI-адреса:
URL публікації:

Анотація

Актуальність теми визначається збільшенням кількості договірних зв'язків в економічному просторі як України, так і світу вцілому, що пов'язано із розвитком різноманітних договірних форм, розширенням спектру економічних перетворень, здійснюваних державою. Це вимагає пошуку і застосування нових підходів для цивільно-правового регулювання інститутів договорів в загальному, а також укладання, зміни та розірвання договорів, зокрема. Увесь процес відбувається разом із зменшенням переважання регулюючого впливу держави на свободу діяльності фізичних та юридичних осіб, в свою чергу збільшується незалежність цивільно-правового договору від держави. Отже, існує потреба у юридичному врегулюванні договірних відносин у цивільному та договірному праві.
Цивільно-договірні зобов'язання за своєю юридичною природою не можуть бути нерухомими і завжди характеризуються певним розвитком. Договір є основною підставою виникнення зобов'язально-правових відносин.

Цивільно-правовий договір, юридичні наслідки, укладення договору

Файл

Сучасне_правове_регулювання_укладення__змiни_i_розiрвання_цивiл_но-правового_договору.pdf
1391 переглядів Поділитися: