Калужний М., Гелецька І.О.

Вид публікації: Курсова робота (проєкт)
Форма публікації: Друкована
Рік публікації: 2021
Освітній (освітньо-професійний) ступінь: Бакалавр
Освітня програма (ОП): Право
Рік навчання на ОП: 1
Назва видання: Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола
DOI-адреса:
URL публікації:

Анотація

Напевне сьогодні неможливо уявити своє життя без зобов’язальних правовідносин. Категорія «зобов’язання» використовується в багатьох сферах, в тому числі різних галузях права. Вчені-правознавці, залежно від специфіки досліджень, вкладають у зобов’язання різний зміст і дають різні визначення цього поняття з точки зору конкретної галузі права.
Зобов'язання, будучи одним з інститутів цивільного права, являє собою самостійну відокремлену групу юридичних норм. Ці норми спрямовані на регулювання однорідних майнових і пов'язаних з ними немайнових відносин, які утворюються в безперервному процесі обороту матеріальних благ, які переходять від одних осіб до інших. Разом з цим, зобов'язання не виникає саме по собі. Правове регулювання суспільних відносин, зокрема й зобов’язальних, спирається на об’єктивну дійсність, в якій найважливішою частиною є життєві обставини, з якими пов’язують правові наслідки – юридичні факти.

Договірні зобов’язання, позадоговірні зобов’зання, юридичні факти

Пiдстави_виникнення_цивiл_но-правових_зобов'язан_.pdf
1438 переглядів Поділитися: