Чорна Х. П., Ткачук Ю.П.

Вид публікації: Кваліфікаційна робота (проєкт)
Форма публікації: Друкована
Рік публікації: 2021
Освітній (освітньо-професійний) ступінь: Фаховий молодший бакалавр (молодший спеціаліст)
Освітня програма (ОП): Дизайн середовища
Рік навчання на ОП: 4
Назва видання: Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола
DOI-адреса:
URL публікації:

Анотація

У процесі дипломного проєктування було створено цікаву та яскраву розмальовку, яка приверне увагу як дорослих так і дітей. Розробка включає поєднання декількох видів розмальовки, а саме: антистрес, по цифрах та багато інших креативних варіантів. Саме це буде сприяти розвитку логічного мислення, творчості та розкривати індивідуальність кожної дитини.
Розмальовка сприяє художньо-естетичному та пізнавально-розвивальному процесу розвитку. Проведено професійну роботу над ескізами, щоб зацікавити дитину на тривалий час своєю своєрідністю та оригінальністю.

Ключові слова
розмальовка, антистрес, ескіз, колір, лінія, графіка, психологія, папір, формат, олівці.

Розробка дизайн-проєкту дитячої розмальовки на тему «Світ очима дитини».pdf
1197 переглядів Поділитися: