Озимчук В.Ю., Марисюк М.О.

Вид публікації: Кваліфікаційна робота (проєкт)
Форма публікації: Друкована
Рік публікації: 2021
Освітній (освітньо-професійний) ступінь: Фаховий молодший бакалавр (молодший спеціаліст)
Освітня програма (ОП): Моделювання та конструювання промислових виробів
Рік навчання на ОП: 4
Назва видання: Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола
DOI-адреса:
URL публікації:

Анотація

Колекція була розроблена в стилі вестерн. Проте при моделюванні та пошитті увага зверталась на нетипічні силуети та форми.
Практичність, краса та зручність - всі ці якості поєднує в собі ковбойський стиль. Прихильники даного стилю відрізняються свободолюбним та неприборканим характером. А жінки, які віддають перевагу ковбойському стилю в одязі - це прямолінійні, запальні, фантастичні покорительки чоловічих сердець, ладні приручити найнеприкаянішого мустанга. Но якщо хтось не відгукується отаким якостям, то може випробовувати на собі могутність ковбойського наряду, який однозначно змінює людину .

ковбойський стиль , вестерн, костюм, шкіра , стиль одягу, бахрома, коні

Файл

“ Проектування авторської колекції костюмів жіночих в ковбойському стилі на тему «Модне ранчо»”.pdf
1215 переглядів Поділитися: