Питель Н.С.

Галузь знань: Освіта/педагогіка
Форма публікації: Друкована
Рік публікації: 2021
Назва видання: Матеріали I Міжнародної науково-практичної конференції: «Сучасні напрямки розвитку наукових досліджень». Чікаго, США 7-9 липня 2021р.
DOI-адреса:
URL публікації: https://sci-conf.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/MODERN-DIRECTIONS-OF-SCIENTIFIC-RESEARCH-DEVELOPMENT-7-9.07.21.pdf

Анотація

У статті розглянуто вирішення проблеми засвоєння студентами навичок з рисунку за допомогою майстер-класу. Проаналізовано, які етапи навчання потрібно організувати для кращого сприйняття вмінь і навичок з рисунку. Досліджено ефективність наочної демонстрації професійних вмінь викладача для заохочення студентів до освоєння фахових компетентностей.

Ключові слова
фахові компетентності з рисунку, майстер-клас, інновація, етапи виконання роботи, самооцінка, стимул, професійність

Файл

Методи організації майстер-класу на заняттях з рисунку в Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола м. Тернополя.pdf