Семенець А., Вишневська Г.Б.

Вид публікації: Кваліфікаційна робота (проєкт)
Форма публікації: Друкована
Рік публікації: 2020
Освітній (освітньо-професійний) ступінь: Фаховий молодший бакалавр (молодший спеціаліст)
Освітня програма (ОП): Видавнича справа та редагування
Рік навчання на ОП: 4
Назва видання: Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола
DOI-адреса:
URL публікації:

Анотація

Роботу присвячено дослідженню дитячих енциклопедій, здійснено огляд та порівняння, виокремлено типологію дитячих видань, аналіз художньо-технічного оформлення.
Проаналізовано дев’ять довідкових видань, а саме: «Енциклопедія Малюка», «Найперша енциклопедія», «Енциклопедія підготовки до школи», «Енциклопедія для допиливих», «Енциклопедія для дітей», «Енциклопедія чомучок», «Енциклопедія для малят», «Велика енциклопедія чомусика у запитаннях і відповідях», «Енциклопедія для чомучок».

Ключові слова
енциклопедія, довідкове видання, класифікація, редагування, апарат видання, видавництво

Файл

Енциклопедія для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку на книговидавничому ринку України.pdf