Рудакевич М.А., Кульчицька Л.Л.

Вид публікації: Кваліфікаційна робота (проєкт)
Форма публікації: Друкована
Рік публікації: 2021
Освітній (освітньо-професійний) ступінь: Фаховий молодший бакалавр (молодший спеціаліст)
Освітня програма (ОП): Перукарське мистецтво та декоративна косметика
Рік навчання на ОП: 4
Назва видання: Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола
DOI-адреса:
URL публікації:

Анотація

Під час підготовки до захисту даного проекту студентка дослідила сучасні перукарські послуги, а також стрижки, зачіски, макіяж та аксесуари, які у даний момент користуються найбільшою популярністю серед населення. Студенткою детально охарактеризовано та проаналізовано вибір джерела творчості, це образ міс Сапсан з фільму “Будинок дивних дітей,” який знятий за однойменним романом написаним американським письменником 2011 році. Виконана фантазійна зачіска та загальний образ розкриває усю загадковість героїні фільму, доповненням до зачіски є постижерний виріб у вигляді тресованого пасма.

Ключові слова
перкар-модельєр, волосся, перукарські послуги, стрижки, новітні технології, макіяж, одяг, книга, героїня, жінка, косметичні засоби, парфумерні препарати, перукарське обладнання, пристосування, ціни, умови праці, робота, висновки

Розробка та виконання фантазійного образу Герой улюбленої книги.pdf
1508 переглядів Поділитися: