Кулик І.І., Хлопова Ю.О.

Вид публікації: Кваліфікаційна робота (проєкт)
Форма публікації: Друкована
Рік публікації: 2021
Освітній (освітньо-професійний) ступінь: Фаховий молодший бакалавр (молодший спеціаліст)
Освітня програма (ОП): Перукарське мистецтво та декоративна косметика
Рік навчання на ОП: 4
Назва видання: Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола
DOI-адреса:
URL публікації:

Анотація

Дипломна робота розроблялася відповідно до теми «Розробка та виконання фантазійного образу «Міфічна богиня». Дана пояснююча записка містить два розділи і практичну частину, яку студент виконував після її здачі. В першому розділі проведене дослідження і аналіз сучасних трендів в зачісках і макіяжі. Також проведене дослідження джерела творчості, яке надихало до розробки фантазійного образу. Було обрано міфічну Єгипетську богину з цікавими особливостями – головний убір. Саме його відтворювати, як постижерний виріб. В другому розділі описуються особливості підбору моделі. А також опис косметичних та декоративних засобів в допомогу над практичною роботою. Також описана технологія виконання постижерного виробу.

Ключові слова
фантазійна зачіска, образ, фантазійний образ, малюнок на тілі, зачіска, міфічна богиня, постиж, волосся, декоративна косметика, Єгипет, куля, головний убір

«Розробка та виконання фантазійного образу «Міфічна богиня».pdf
1498 переглядів Поділитися: