Дикун І.А., Хлопова Ю.О.

Вид публікації: Кваліфікаційна робота (проєкт)
Форма публікації: Друкована
Рік публікації: 2021
Освітній (освітньо-професійний) ступінь: Фаховий молодший бакалавр (молодший спеціаліст)
Освітня програма (ОП): Перукарське мистецтво та декоративна косметика
Рік навчання на ОП: 4
Назва видання: Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола
DOI-адреса:
URL публікації:

Анотація

В дипломній роботі студент намагається використати всі необхідні знання та підібрати процеси для розробки та виконання фантазійного образу. Темою було обрано «Розробка та виконання фантазійного образу «Краса навколо нас». Використовуючи та опираючись при цьому на джерело натхнення, яке було обрано попередньо. Краси навколо нас існує багато, варто тільки придивитися. Та особливо надихають узори на вікні взимку. Саме вони стали натхненням для розробки образу. Для початку провели аналіз модних трендів, щоб кінцевий образ відповідав сучасним вимогам моди. Після цього обиралася модель та косметичні засоби, за допомогою яких буде легко виконати поставлене завдання.

Ключові слова
зачіска, природа, джерело натхнення, розробка образу, фантазійний макіяж, фантазійний образ, технологія

«Розробка та виконання фантазійного образу «Краса навколо нас».pdf
1614 переглядів Поділитися: