Гурська В. Є., Хлопова Ю.О.

Вид публікації: Кваліфікаційна робота (проєкт)
Форма публікації: Друкована
Рік публікації: 2021
Освітній (освітньо-професійний) ступінь: Фаховий молодший бакалавр (молодший спеціаліст)
Освітня програма (ОП): Перукарське мистецтво та декоративна косметика
Рік навчання на ОП: 4
Назва видання: Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола
DOI-адреса:
URL публікації:

Анотація

Тема дипломного проекту є «Розробка та виконання фантазійного образу «Картина маслом». Метою дипломної роботи є розробка та виконання фантазійного образу. Робота містить теоретичну та практичну частину. В першій частині студентом було проаналізовано модні тренди в області зачісок та макіяжу. А також обрано джерело натхнення - відома картина Ван Гога «Зоряна ніч» написана маслом. Опираючись на цю картина розроблявся ескіз малюнку на тілі, кольорова гамма і загальний настрій образу. В процесі роботи зроблено висновки та рекомендації для легкого виконання такого типу робіт.

Ключові слова
зачіска, образ, картина, постиж, малюнок на тілі, картина маслом, художники, боді арт, фантазійний образ, художній образ, інструктаж

«Розробка та виконання фантазійного образу «Картина маслом».pdf
1481 переглядів Поділитися: