Заставна О.П.

DOI-адреса:
URL публікації:

Анотація

Стаття присвячена дослідженню особливостей запровадженої в Україні моделі інституту індивідуального звернення до Конституційного Суду та формуванню пропозицій із удосконалення чинного законодавства для підвищення його ефективності й приведення у відповідність до європейських стандартів. Проведено аналіз можливості віднесення конституційної скарги до національних засобів юридичного захисту у розумінні пункту 1 статті 35 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.

Ключові слова
Європейська конвенція про захист прав людини та основоположних свобод, конституційна скарга, Європейський суд з прав людини, ефективні засоби правового захисту, Конституційний Суд України

Файл

Право громадян України на звернення до ЄСПЛ у контексті запровадження інституту конституційної скарги (1).pdf