Школа професійного розвитку молодого викладача

indexСупровідна документація школи професійного розвитку молодого викладача

Школа професійного розвитку молодого викладача у Галицькому фаховому коледжі імені В’ячеслава Чорновола функціонує з дня його заснування. Робота проводиться за трьома основними напрямами:

1. Індивідуальна робота (анкетування, наставництво, консультування, відвідування заходів, самоосвіта, індивідуальна методична робота, виступи на засіданнях, участь у фахових конкурсах тощо). Результатом такої роботи є творчі звіти викладачів які атестуються на присвоєння другої кваліфікаційної категорії, друковані видання, індивідуальне планування, розміщення матеріалів на платформі Moodle, сайту коледжу та інших ресурсах.
  2. Дистанційна робота, яка здійснюється через платформу Moodle та сайт Навчально-методичної лабораторії. Ці інтернет-платформи містять всі необхідні матеріали на допомогу молодим викладачам рекомендації щодо написання навчальних (робочих) програм, методичні рекомендації щодо підготовки та проведення навчальних занять, поради молодим викладачам, зразки документації та багато іншого).
  3. Колективна робота – це, насамперед, традиційні засідання школи професійного розвитку молодого викладача, семінари-практикуми, конференції, творчі звіти, коворкінги, лекторії, професійні конкурси тощо. Результатом такої роботи є проведені відкриті заняття, методичні доповіді на засіданнях, підготовка та проведення науково-методичних семінарів або інших заходів.

Основне завдання школи професійного розвитку молодого викладача полягає у наданні методичної допомоги для професійного становлення, забезпечення умов професійного зростання, удосконалення майстерності, оволодіння практичними навичками, методиками та технологіями.