Асоціація випускників

indexПоложення про асоціацію випускників

Випускники коледжу — це гордість і найкраща оцінка діяльності освітнього закладу.

Досвід і знання випускників — безцінний скарб для удосконалення освітнього процесу, підготовки сучасних фахівців, безупинного розвитку вишу.
Асоціація випускників Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола є недержавною, неприбутковою, неполітичною, нерелігійною громадською організацією, яка на добровільних засадах об’єднує випускників Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола.
Наша місія – забезпечення налагодження контактів між Галицьким фаховим коледжем імені В’ячеслава Чорновола та випускниками, а також між самими випускниками, задля підтримки освітнього закладу, забезпечення його стратегічного розвитку, професійного росту випускників, реалізації суспільно важливих проектів.
Умови членства:

• Членами Асоціації можуть бути випускники Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола, посадові особи Коледжу, почесні та колективні члени.
  • Щоб стати членом Асоціації випускників, необхідно заповнити електронну реєстраційну форму на сайті Коледжу.
  • Членство в Асоціації випускників є добровільним. Для того, щоб відмовитися від членства необхідно зателефонувати за номером (0352) 52-13-72 або надіслати повідомлення на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..