Кращі приклади кар'єрного росту

• ОС Бакалавр. 081 Право

Лілія ГУСАР

Інна КРИВЕЦЬКА

Провідний документознавець сектору документування у Тернопільській області Управління організаційного забезпечення, документообігу та контролю Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (випуск 2023)

Ірина ГАКАЛО

Віталій ПОШВА

Юрисконсульт КП «Тернопільводоканал» (випуск 2023)

Марія БУМБА

Секретар судового засідання Тернопільського міськрайонного суду (випуск 2023)

Ганна СІВІЦЬКА

Поліцейський взводу № 1 роти № 2 батальйону Управління патрульної поліції в Тернопільській області Департаменту патрульної поліції (випуск 2023)

Вікторія ХЛИПАВКА

Юрисконсульт ТОВ «ТЕХ АГРО ЗАХІД» (випуск 2023)

Вікторія КЛАДЬКО

Головний спеціаліст сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області (випуск 2023)

Іван ТУТКАЛЮК

Консультант Гусятинського районного суду Тернопільської області (випуск 2023)

Вікторія ТУТКАЛЮК

Секретар судового засідання Гусятинського районного суду Тернопільської області (випуск 2023)

Олег МАКОГІН

Поліцейський взводу № 1 роти конвойної служби окремих підрозділів патрульної поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області (випуск 2021)

Зоряна ВЕРБІЦКА

Юрисконсульт у приватного нотаріуса Тернопільського міського нотаріального округу Фіголь Н.Б. (випуск 2021)

Соломія МЕЛЬНИК

Юрисконсульт приватного нотаріуса Ломаківської Тетяни Іванівни (випуск 2021)

Тарас МОТОЛЬКО

Старший оперуповноважений відділу кримінальної поліції Тернопільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області (випуск 2019)

Уляна СТЕПАН

Інспектор сектору інформаційної підтримки Чортківського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області (випуск 2019)

Володимир КІЦАНУ

Помічник адвоката та за сумісництвом юрисконсульт ТОВ «БК ТБС» (випуск 2019)

• ФМБ. 061 Журналістика

Роман КОМІНЯРСЬКИЙ

PR- менеджер у «Контінентал Фармерз Груп» (випуск 2020)

Олена ЧЕПІЛЬ

Журналістка у «Терен» Тернопільські новини (випуск 2023)

Тетяна БАКАЙ

Журналістка у «Терен» Тернопільські новини (випуск 2023)

Лілія СТЕБЕЛЬСЬКА

Редакторка «Домашньої газети» у ПА «Вільне життя» (випуск 2022)

Олена БУДА

PR- менеджерка у видавництві «Навчальна книга-Богдан» (випуск 2022)

• ФМБ. 072 Фінанси, банківська справа та страхування

Ірина ДОЛИК

Старший державний інспектор відділу ліцензування торгівлі підакцизними товарами та зберігання пального, управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Тернопільській області (випуск 2021)

Арсен ДОВГАНЬ

Бухгалтер-ревізор 2 категорії. Підрозділ компанії - Західна філія Департаменту аудиту. ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА» (випуск 2021)

Світлана ГУПАЛЮК

Головний бухгалтер, ТОВ «Булат+» (випуск 2014)

Тетяна КАПУСТЯНИК

Головний державний інспектор Відділу митного оформлення 3 Митного поста «Тернопіль»(випуск 2013)

• ФМБ. 122 Комп`ютерні науки

Зоряна ХОМІЦЬКА

Працює в Галицькому фаховому коледжі імені В’ячеслава Чорновола. Посада: Інженер-електронік (випуск 2022)

Андрій СОЛОНИНКА

Назарій КОЛАЧИК

Працює в Zelios Agency. Посада: Motion Designer (випуск 2021)

Андрій ЧЕКАНОВСЬКИЙ

Працює в Handelnine Global. Посада: Back End Developer (випуск 2021)

Лілія КАСПЕРСЬКА

Працює в Галицькому фаховому коледжі імені В’ячеслава Чорновола. Посада: інженер-електронік, викладач комп’ютерних дисциплін (випуск 2021)

Владислав ПАРІЙ

Працює в Zelios Agency. Посада: Motion Designer, 3D Artist (випуск 2020)

Олександр БЕЗРУКОВ

Працює в компанії Global Logic. Посада: інженер з розробки програмного забезпечення (випуск 2020)

Богдан ОРИЩАК

Працює в компанії Keplo. Посада: Data Scientist (випуск 2020)

Кирило КУЗЬМЕНКО

Працює в компанії MeestChina. Посада: Backend Team Lead (випуск 2020)

Віктор КОРОБЕЙНИК

Працює в Uni-Bit Studio Inc. Посада: Unreal Engine Developer (випуск 2020)

Тарас КОЦУР

Працює в Нова Пошта Діджитал (Nova Digital). Посада: iOS Team Lead (випуск 2019)

Олег МІКУЛА

Працює в GTB Technologies. Посада: QA Engineer (випуск 2019)

Дмитро СОРОКА

Працює в GTB Technologies. Посада: QA Engineer (випуск 2018)

Ігор НИЩОТА

Працює в StartupSoft. Посада: Software Engineer (випуск 2018)

• ФМБ. 123 Комп`ютерна інженерія

Андрій ОЛЬХОВЕЦЬКИЙ

Працює в ТОВ T-SPARK. Посада: Embedded developer

Вадим РУДНИК

Працює в ТОВ T-SPARK. Посада: Project manager

• ФМБ. 242 Туризм

Яна ПАРШИН

Адміністратор ресторану Young (випуск 2023)

Олеся МУРОВАНА

Адміністратор ресторану Friday (випуск 2022)

Христина ЩЕРБІНА

Директор Туристичної Агенції «ВОЯЖ.UA» (випуск 2009)

Марія КУЧЕР

Адміністратор готелю «Гетьман» (м. Чортків)