Юні перекладачі групи ВФ-12 взяли участь у відкритій онлайн зустрічі, присвяченій Літній школі Перекладу

5 квітня юні перекладачі групи ВФ-12 взяли участь у відкритій онлайн зустрічі, присвяченій Літній школі Перекладу - 2021. Ведучі та організатори зустрічі Олександр Бондаренко ( директор компанії Translatel, доцент кафедри перекладу прикладної та загальної лінгвістики ЦДПУ імені Володимира Винниченка )та Леся Івашкевич (доцент Київського політехнічного інституту імені І. Сікорського )розповідали про формат школи. Учасники зустрічі цікавилися принципом відбору слухачів школи , отримали вичерпну інформацію щодо оформлення заявок на участь в роботі ЛМП 2021.Зустріч пройшла у теплій, невимушеній обстановці, була інформативною та корисною.