XVIII Судові дебати з цивільного права та процесу імені Станіслава Дністрянського

Це добра нагода повправлятися у вмінні аналізувати нормативні акти та використовувати матеріали судової практики, обгрунтовувати власну правову позицію та робити висновки, а ще можливість перейняти досвід ведення дебатів у своїх опонентів, навчитися бути уважними і спритними, точно і лаконічно висловлювати свої думки. І ще багато інших можливостей!!!!
Дякуємо студентам за зусилля та недоспані ночі, за відвагу та згуртованість. Тепер ви знаєте, що «це лише початок»
Дякуємо викладачу Скибі Віталію Михайловичу за поради, підтримку, професійність, порядність, за формування змагального і водночас командного духу СТУДЕНТІВ-ЮРИСТІВ.