Краще один раз побачити, ніж сто раз почути (подія №1)

КРАЩЕ ОДИН РАЗ ПОБАЧИТИ, НІЖ СТО РАЗ ПОЧУТИ
Екскурсія до Тернопільської міської ради. Студенти мали нагоду побувати у приміщеннях головної будівлі міської ради, ознайомитись із розташуванням та особливостями роботи основних відділів та управлінь, дізнатися про можливості впливу молоді на прийняття найбільш важливих для громади міста рішень, зокрема, через участь у діяльності Молодіжної міської ради міста. Перлиною екскурсії стало відвідування сесійної зали та «зеленої кімнати» міської ради, де студенти змогли відчути себе справжніми депутатами, мерами, керівниками управлінь, сформувати нові ідея та плани на майбутнє.
Щиро дякуємо молодіжному міському голові міста Тернопіль, щирій, відкритій та неймовірно активній людині Лесі Голик!!!
Надіємось на нові зустрічі ?