Краще один раз побачити, ніж сто раз почути (подія №2)

Для студентів ІІІ курсу
Познайомитися зі специфікою роботи Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області мали нагоду третьокурсники спеціальності «Правознавство» Галицький коледж імені В'ячеслава Чорновола. 9 жовтня для студентів провели День відкритих дверей.
Майбутніх правників чекала екскурсія, під час якої вони дізналися про функції структурних підрозділів ГТУЮ – управлінь державної реєстрації, державної виконавчої служби, державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, відділу з питань нотаріату, сектору з питань банкрутства та сектору cудової роботи та міжнародного співробітництва. Завершили візит відвідинами сучасного центру «Open Space» – Тернопільського міськрайонного відділу ДРАЦС.