Зустріч зі стейкхолдером - директором дизайн-студії «WEB 24»

8 червня циклова комісія дисциплін дизайну середовища і моделювання одягу організувала зустріч зі стейкхолдером - директором дизайн-студії «WEB 24», яка спеціалізується на дизайні логотипів та веб-сайтів, Кубіцьким Романом.

В зустрічі брали участь розробники освітньо-професійної програми «Дизайн середовища» та здобувачі освіти 2, 3 та 4 курсу навчання. Учасники зустрічі обговорили вимоги, які ставляться перед графічними дизайнерами при їх подальшому працевлаштуванні. Відзначено важливість поглиблення практичних знань з сучасних інформаційних технологій і наявність бажання постійно підвищувати свій рівень фахової компетентності.

Фахівець-дизайнер надихнув студентів на розвиток у сфері цифрового дизайну. Під час заходу було обговорено багато запитань, які цікавили студентів і викладачів.Також досягнуто домовленості про подальшу співпрацю між дизайнером-стейкхолдером і цикловою комісією дисциплін дизайну середовища і моделювання одягу.