2–4 травня 2021 року у місті Мадрид (Іспанія) відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція «RESULTS OF MODERN SCIENTIFIC RESEARCH AND DEVELOPMENT» учасниками якої стали:

• Томчук Інна Олександрівна — кандидат юридичних наук, завідувач кафедри права Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола;
  • Картавцев Валерій Степанович — кандидат юридичних наук, професор, доцент кафедри права Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола;
  • Денисюк Вікторія — здобувач вищої освіти юридичного відділення спеціальності «Право».

Тема спільної доповіді — «Корупційні злочини в Україні: аналіз законодавства та шляхи протидії»

Наукові дослідження були представлені у тезах та опубліковані у збірнику конференції.

Щиро вітаємо учасників та бажаємо їм подальших звершень!