Конкурс студентських наукових робіт "Правове забезпечення суспільних трансформацій в умовах євроінтеграції"

27.04.2021 р. у Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола відбувся захист студентських наукових робіт здобувачів, які навчаються на освітній бакалаврській програмі ПРАВО.

Майбутні правники вміло продемонстрували свої наукові дослідження, визначили ряд проблем, які досі існують у вітчизняному законодавстві, запропонували власні шляхи їх вирішення, а також бездоганно відповідали на поставлені експертами запитання, які, в свою чергу, відзначили високий рівень їх підготовки.

Доповіді студентів були професійними та змістовними, а усі присутні мали змогу отримати нові знання у багатьох галузях права.

Оцінювали наукові дослідження експерти у складі:

• Сампара Надія Миронівна – голова адвокатського об’єднання «ЗАХИСТ ПРАВА», адвокат, кандидат юридичних наук
  • Кучмій Микола Ярославович – співзасновник адвокатського об’єднання «ЗАХИСТ ПРАВА», адвокат
  • Жмінка Ігор Васильович – депутат Тернопільської обласної ради, адвокат

За результатами конкурсу-захисту нагороди отримали:

• І місце – Слотюк Вікторія (науковий керівник – канд. юрид. наук Денисовський Михайло Дмитрович)
    Тема роботи – «Деякі особливості проведення допиту неповнолітніх»
  • ІІ місце – Воробець Наталія (науковий керівник – канд. юрид. наук Руденко Олена Анатоліївна)
    Тема роботи – «Впровадження медіації у цивільне судочинство як складова наближення законодавства України до європейських стандартів»
  • ІІІ місце – Денисюк Вікторія (науковий керівник– канд. юрид. наук Майка Максим Борисович)
    Тема роботи – «Фінансово-правові заходити детінізації економіки України»

Сертифікатами учасників нагороджені: