ONLINE конференція «Сучасні ІТ технології та їх прикладне застосування»

27.04.2020р. платформа MOODLE

Традиційно змістовною та актуальною була студентська конференція секції комп’ютерних технологій в рамках Днів Науки Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола.

Студенти, що виявили нахил та зацікавленість до запропонованих викладачами ЦК інформатики та комп’ютерних дисциплін напрямків досліджень застосування сучасних ІТ технологій протягом декількох місяців працювали над визначеними темами. І ось настав час представити результати своїх пошуково-дослідницьких робіт. Під керівництвом викладачів студенти підготували доповіді та виступили з їх презентаціями на звітній конференції. Особливістю було її проведення у форматі онлайн з використанням можливостей сервісу BigBlueButtonBN платформи MOODLE.

Програма була надзвичайно насиченою, оскільки виявилось багато цікавих тем. Виступи було поділено на два спрямування:

1. ІТ та ІС при реалізації завдань сучасного бізнесу

• Інтернет - технології в діяльності туристичних підприємств
      Іванчук Мар'яна гр. Т28, керівник: Н.Г.Гавришків

• Інформаційні технології - флагман сучасного бізнесу
      Хемій Тетяна гр. М31, керівник: Л.І.Меленчук

• Застосування хмарних технологій у бізнесі
      Парубій Вадим гр. Ф28, керівник: О.Б.Посвятовська

• Інтернет - технології в діяльності туристичних підприємств
      Турлай Діана гр. Ф28, керівник: О.Б.Посвятовська

2. Перспективне застосування сучасних ІТ технологій

• Розробка вебзастосунків з допомогою бібліотеки React Native
      Чирсьска Тетяна гр. К47, керівник: О.О.Чубей

• Дослідження засобів розробки ПЗ для мобільних пристроїв
      Маланчук Максим гр. К47, керівник: Н.З.Кульчинська

• Розробка та адміністрування програмного забезпечення на базі архітектури клієнт-сервер
      Саган Олександр гр. К47, керівник: Н.З.Кульчинська

• Сучасні технології комп'ютерного розпізнавання об'єктів
      Савчишин Ярослав гр. К47, керівник: В.П.Павлюс

• Дослідження базових функцій для комп'ютерного бачення бібліотеки OpenCV
      Касперська Лілія гр. К47, керівник: В.П.Павлюс

• Комп’ютерний зір і обробка зображень. Гістограма напрямлених градієнтів
      Чекановський Андрій гр. К47, керівник: В.П.Павлюс

• Розвиток автоматизованих голосових асистентів
      Колачик Назар гр. К47, керівник: В.П.Павлюс

У якості експерта було запрошено к.т.н., доцента кафедри Кібербезпеки, Західноукраїнського національного університету (ЗУНУ), Якименко Ігоря Зіновійовича. В рамках роботи конференції він провів майстер-клас “Теоретико-числові базиси. Застосування в сучасній комп'ютерній техніці.”, поставивши запитання доповідачам після їх виступів та дав аргументовану оцінку виступам і доповідачам при обговоренні підсумків.

Визначення результатів першості заслуханих студентських доповідей було проведено шляхом анонімного опитування серед присутніх на онлайн конференції викладачів відповідно до наперед визначених критеріїв.

Координатором по організації та проведенню заходу виступила голова ЦК інформатики та комп’ютерних дисциплін Посвятовська О.Б.

Дякуємо всім учасникам!!!

Готуйтесь до наступних актуальних тем!!!