Майстер-клас з написання традиційної писанки

26 квітня урочиста атмосфера і передчуття свята панували в лекційній залі другого корпусу Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола. Там відбувся майстер-клас з написання традиційної писанки (автор майстер-класу – викладач кафедри дизайну, образотворчого мистецтва та методики їх викладання педагогічного університету імені В. Гнатюка Рублевська Наталія Володимирівна) та майстер-клас з оформлення великодніх кошиків ( автор майстер-класу – керівник гуртка «Театр моди» Грицай Оксана Ігорівна).

Запах воску, свічки і кропітка робота з кожною писанкою налаштували всіх на святковий лад та дарували передчуття Великодня! Саме такий настрій панував серед студентів і викладачів відділення дизайну, які були присутні на майстер-класі.

Старі люди кажуть: «Доки люди писатимуть писанки, доти в світі існуватиме любов». Використовуючи символіку писанкарства, студенти виконали традиційні писанки, які є символами відродження природи, зародження життя, символами сонця, тепла і вічності. Студенти відділення дизайну, навіть ті, які ніколи не тримали в руках писачка, мали велике бажання творити і в створених ними писанках відчувалась частинка їхньої душі.

Захоплення викликав у студенток майстер-клас з оформлення великоднього кошика! Проявивши фантазію, за допомогою кольорових стрічок, квітів та інших елементів декору учасники майстер-класу під керівництвом Грицай О.І. навчились оздоблювати унікальні та неповторні атрибути свята.

Студентки обов'язково спробують власноруч декорувати оригінальний великодній кошик!