Творча виставка студентських робіт до Великодня

26 квітня здобувачі освітніх програм «Дизайн середовища» та «Моделювання та конструювання промислових виробів» організували творчу виставку студентських робіт до Великодня. Виставка радує усіх барвистими кольорами експонатів. Родзинкою виставки є декоровані писанки, виконані в техніці традиційного розпису, травлення, малювання, плетіння бісером, мотанки. Зразками сучасного оздоблення до Великодніх свят є експозиція святкових віночків на двері, виконаних з вербової лози та трави. В оздобленні віночків використаний різноманітній декор:

• Штучні квіти (традиційно – це тюльпани, гіацинти, нарциси, конвалії, фіалки).
  • Текстильні банти і стрічки.
  • Перлини і намистини.
  • Декоративні гілочки і трава.
  • Гніздечка з пташками.
  • Великодні кролики – один з головних символів свята.

В оформленні виставки приймали активну участь керівник гуртка «Театр моди» Грицай О.І. та викладачі циклової комісії дисциплін дизайну середовища та моделювання одягу: Питель Н.С., Ткачук Ю.П., Зозуля С.М., Маркович М.Й., Бончук Н.М.