Творча експозиція великодніх віночків на двері студентів-дизайнерів ІІ та ІІІ курсів освітньої програми «Дизайн середовища» Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола.

Вінок – це святковий символ тепла (за формою нагадує сонце) і єднання (замкнуте коло, вічність).

Для створення пасхального вінка були використані: різнобарвні штучні весняні квіти, декоративні яйця, гілки дерев, стрічки, іграшки, пластмасові рослини та різноманітні предмети декору.

У результаті виконання практичної роботи студенти:

• навчилися розуміти композиційно-цілісне рішення об’єкту на основі емоційно-чуттєвого сприйняття об’ємно-просторової форми;
  • здобули базові уявлення про закономірності загального і індивідуального в процесі декорування об’єктів;
  • навчились оперувати знаннями основних шляхів пошуку композиційно-цілісного рішення об’єктів предмету діяльності;
  • використали професійно-профільовані знання і практичні навички з композиційної організації форми;
  • оволоділи навиками креативного мислення.
  • Дисципліна: “Навчальна практика з теоретичним навчанням»,«Художнє проектування".
    Група: Д-21, Д-31.
    Викладач: Ткачук Юлія Петрівна, Зозуля Світлана Михайлівна.