Коледж знову долучається до організації та проведення Arduino Day Ternopil

27 березня відбулося святкування дня народження Arduino — «Arduino Day». Відділення комп’ютерних та видавничих Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола традиційно, уже четвертий рік поспіль, взяло участь в його організації та проведенні.

До слова, подію «Arduino Day» відзначають щорічно у майже 500 містах по всьому світі вже чотирнадцятий рік поспіль. Під час заходу люди, які цікавляться Arduino можуть зустрітися разом, показати свої проекти, виступити із цікавим майстер-класами чи лекціями та поділитися власним досвідом.

У зв’язку з карантинними обмеженнями цього разу святкування проводилось онлайн, але від цього подія не стала менш цікавою. Адже завдяки онлайн симулятору TinkerCAD усі учасники мали змогу пройти тренувальні майстер-класи у віртуальних кабінетах, самостійно реалізувати схеми «інтелектуальних» пристроїв, поділитися своїми враженнями, досвідом та ідеями. Крім цього, серед усіх учасників проводився розіграші корисних подарунків та цікава онлайн вікторина з цінними призами за призові місця.

Цьогоріч участь у події взяли 18 студентів нашого відділення, 12 з яких успішно виконали усі завдання та навіть завоювали призові місця та отримали цінні подарунки. Приємно відмітити, що більшість студентів – це наші першокурсники, які лише знайомляться зі світом робототехніки, Інтернету речей тощо.

• Ваврів Андрій, група К17 – учасник;
  • Борак Іван, група К17 – учасник;
  • Рожелюк Віталій, група К17 – учасник;
  • Ящик Артем, група К17 – учасник;
  • Постій Олег, група К17 – учасник;
  • Богдан Грицаюк, група К18 – учасник;
  • Підлатюк Денис, група К18 – учасник;
  • Коцур Володимир, група К18 – учасник;
  • Буката Аня, група К18 – учасниця;
  • Ольховецький Андрій, група К18 – учасник;
  • Касперська Лілія, група К47 – учасниця;
  • Ворона Уляна, група К37 – учасниця, зайняла І місце.

Переглянути запис онлайн трансляції події можна на Youtube-каналі Центру науки Тернополя, а усі, хто не зміг долучитися до цієї події, але хоче познайомитися з платформою Arduino та середовищем TinkerCAD, можуть також переглянути наші спеціальні навчальні відео: "Знайомство з TinkerCAD" та "Реалізація простого детектора природного газу на платформі Arduino в середовищі TinkerCAD".

Павлюс Василь, викладач комп'ютерних дисциплін, співорганізатор Arduino Day Ternopil