Тест на рівень знань з Інтернету речей в рамках Європейського тижня цифрової грамотності

Бренд-партнер Тижня цифрової грамотності в Україні Компанія Cisco Ukraine спеціально для інформаційної кампанії присвяченій розвитку цифрових навичок підготувала тест на визначення рівня знань з безпеки в Інтернеті речей.

Студенти групи К-47 традиційно активно долучаються до освітніх ініціатив компанії Cisco. Минулого року вони результативно брали участь у ініціативі IoT Step by Step 2020 та в позааудиторний час опанували курс «Вступ до Інтернету речей»(схвалений МОН України для викладання), який розробила компанія Cisco.

Тому голова ЦК інформатики та комп'ютерних дисциплін О. Б. Посвятовська змотивувала студентів групи К-47 пройти запропоноване тестування.

За умовами, серед тих знавців, хто отримає 70 і більше балів, компанія Cisco визначить 10 переможців і рандомно розіграє подарунки. Маємо три таких результати.

Це Касперська Ліля, Колачик Назар та Чекановський Андрій. Гордимося та бажаємо удачі!

Переможці розіграшу призів будуть оголошені 12 квітня о 12:00 на сторінці Cisco у Facebook.