Перемога у конкурсі творчих робіт «10 кроків прокурора до подолання корупції»

30 січня 2019 року, у прокуратурі Тернопільської області відбулось нагородження переможців другого щорічного конкурсу творчих робіт на теми прокурорсько-слідчої діяльності, організованого Генеральною прокуратурою України та Міністерством освіти і науки України в рамках спільного наказу від 13.10 2017 р.

Креативність та можливість реального втілення ідей учасників конкурсу була критерієм оцінювання робіт. Дипломами переможців нагороджені студентка Тернопільського національного економічного університету — Неля Гумницька, студенти Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола — Ірина Качунь та Володимир Кіцану. Ще 14 юнаків і дівчат отримали дипломи учасників конкурсу «10 кроків прокурора до подолання корупції». Це — Олена Благуляк, Василь Рапата, Катерина Волощук, Галина Різник, Тетяна Лисаненко, Анастасія Рівна, Софія Зайченко, Юлія Войтишин та Марія Білецька, Наталія Гамуга, Юлія Гурзель, Дмитро Білокур, Ірина Попик, Назарій Цимбалістий.