Студенти відділення КВТ взяли участь у науковій конференції

Сьогодні, 3 березня, у лекційній залі Галицького коледжу відбулася наукова конференція «Погляд з майбутнього в минуле ІТ». Студенти комп’ютерних та видавничих технологій представили свої наукові роботи на наступні теми:
  • «Очікуване майбутнє», Озіранець Алла, Ворона Уляна, група К-37;
  • «Видання з доповненою реальністю у навчальних виданнях», Стебельська Лілія, група В-31;
  • «Майбутнє поруч», Касперська Лілія, Чекановський Андрій, Колачик Назар, Саган Олександр, Чирська Тетяна, Савчишин Ярослав, Маланчук Максим, група К-47;
  • «Математика сучасності», Хоміцька Зоряна, група К-37;
  • «Комікс як вид книговидавничої продукції», Щирба Тетяна, група В-41;
  • «Поява радянських попередників в ПК», Муравський Віктор, група К-17;
  • «Розвивальна література для дітей молодшого шкільного віку», Музика Тетяна, група В-41;
  • «Українці які стоять за комп’ютерною революцією», Ольховецький Андрій, Ковальчук Яна, група К-18;
  • «Як народжувався перший комп’ютер», Яшкін Маріанна, група К-17;
  • «Як розроблялися бортові комп’ютери для найпопулярніших ракет», Постій Олег, група К-17.

– Конференція була цікавою, ми усі один одного захопливо слухали. Отримали нові знання та позитивні враження. Дякую коледжу за можливість представляти себе, – ділиться враженнями доповідачка Тетяна Щирба.
Завідувачка відділення КВТ Олександра Орестівна Чубей каже: ціль нашої сьогоднішньої конференції — зорієнтувати студентів на історію комп’ютерних наук, вітчизняні та світові витоки появи інформаційних технологій. Також, студенти-журналісти розповіли нам, що й у видавничій справі також використовуються комп’ютерні технології.
До слова, конференції проведено в рамках тижня відділення комп’ютерних та видавничих технологій.

Тетяна Ленько, студентка групи Жб-11