У Галицькому коледжі провели майстер-клас з сучасних методів шифрування

У рамках тижня відділення комп’ютерно-видавничих технологій студенти-комп’ютерники відвідали майстер-клас з сучасних методів шифрування, який організував викладач комп’ютерних дисциплін Івасьєв Степан Володимирович.

– Ми організували цей захід для студентів, щоб ознайомити їх з методами шифрування. Сучасними та тими, що винайдені близько 1000 років тому. Захід відвідали студенти-комп’ютерники 4, 3 та 2 курсу. Цей майстер-клас є актуальним для них, адже зараз вони вивчають теорію інформації та кодування.

Спікер, Касінчук Михайло Миколайович, — доцент кафедри кібербезпеки ЗУНУ ознайомив студентів з різними методами шифрування, зокрема, з криптосистемою Рабіна, яку він називає «шпигунською». Отримані знання студенти зможуть застосувати при подальшому навчанні на кафедрі кібербезпеки ЗУНУ. Такі заходи спрямовані на обмін досвідом та для подальшої співпраці між навчальними закладами.

Тетяна Ленько, Анастасія Фесюк студентки групи Жб-11