День безпечного Інтернету відзначають у Галицькому коледжі

Надійна Всесвітня павутина. Викладачі відділення комп’ютерних та видавничих технологій долучились до відзначення Дня безпечного Інтернету. Сьогодні студенти коледжу дивляться фільми та переглядають презентації про безпечне користування та поводження в Інтернеті.

Цей день проводять, аби залучити кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету. Тому проводять зустрічі, обговорення, тренінги, форуми, конференції, пресконференції, квести із безпеки онлайн. День безпечного Інтернету запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.

До слова, щороку, у другий вівторок лютого Галицький коледж долучається до відзначення Дня безпечного Інтернету.

Тетяна Ленько, Владислава Капітан студентка групи Жб-11