Наукова онлайн-конференція відбулася з комп’ютерних наук

Як підсумок пошуково-дослідної діяльності студентів коледжу під керівництвом викладачів циклової комісії інформатики та комп’ютерних дисциплін у середу, 27 травня, відбулася онлайн-конференція «Перспективні напрямки в ІТ» засобами платформи Zoom.

На високому професійному рівні модерацію та технічну підтримку забезпечив викладач комп’ютерних дисциплін, кандидат технічних наук Івасьєв Степан Володимирович.

Цікавими та різноманітними були доповіді студентів на такі теми:

• «Аналіз і застосування 3D-графіки у друкованих виданнях» (студентки групи В-31 Музика Тетяна, Мовчанюк Ірина, керівник Гавришків Надія Григорівна).
  • «Дослідження корпоративного стилю у графічному дизайні» (студентка групи ДМ-11 Возьна Юля, керівник Гавришків Надія Григорівна).
  • «Фрактальна графіка та особливості алгоритмів побудови фракталів» (студентка групи К-37 Касперська Лілія, керівник Кульчинська Наталія Зіновіївна).
  • «Проектування системи 3d-моделювання та проекції у доповненій реальності» (студент групи К-47 Раїнчук Віталій, керівник Посвятовська Ольга Богданівна).
  • «Забруднення повітря: джерела та його аналіз» (студент групи К-47 Осадчук Олександр, керівник Павлюс Василь Петрович).
  • «Тепловий сканер для визначення тепловтратних зон у будівлі» (студент групи К-47 Баранюк Володимир, керівник Павлюс Василь Петрович).
  • «Дистанційна система керування картодромом» (студент групи К-47 Сава Лука, керівник Павлюс Василь Петрович).
  • «Зовнішнє незалежне оцінювання якості освіти в Україні. Програми для підготовки та проходження» (студент групи К-47 Безруков Олександр, керівник Павлюс Василь Петрович).
  • «Мобільний додаток для інтернет-радіо «СВІТАНОК» (студент групи К-47 Подзвінний Віталій, керівник Чубей Олександра Орестівна).
  • «Електронна система запису табулатури для струнних інструментів» (студент групи К-47 Орищак Богдан, керівник Глинська  Марина Любомирівна).
  • «Інтернет-аукціон новий вид інтернет-магазинів» (студент Коробейник Віктор, керівник Глинська Марина Любомирівна).

Викладачі спеціальності «Комп’ютерні науки» Гавришків Н. Г., Івасьєв С. В., Кульчинська Н. З., Меленчук Л. І., Павлюс В. П., Посвятовська О. Б., Чубей О. О. уважно слухали доповідачів, задавали питання, окреслили перспективи майбутніх стартапів. Після обговорення таємним голосуванням через Google Form визначили кращі доповіді: