Засідання Вченої ради відбулося у форматі онлайн-конференції

Карантинні обмеження в освітньому процесі впливають не лише на навчання та безпосередню взаємодію студентів з викладачами, але й на весь адміністративно-управлінський аспект діяльності закладу. Тому чергове засідання Вченої ради Галицького коледжу відбулося дистанційно у форматі відеоконференціїї засобами програми Zoom.

28 травня члени Вченої ради зібралися за екранами своїх моніторів, щоб обговорити ряд важливих для коледжу питань. Зокрема мова йшла про:

• політику Галицького коледжу в сфері якості (про проблеми та шляхи реалізації першочергових завдань доповіла керівник сектору моніторингу якості освіти М. Л. Глинська);
  • студентське лідерство як персональну відповідальність здобувачів освіти (висвітлили питання завідувач відділу «Студентське життя», заступник директора з виховної роботи та студентських справ Н. О. Зварич разом із Президентом Ради студентів М. Масирою);
  • комплексну профорієнтаційну роботу як запоруку успішного набору на бакалаврські програми (доповідали відповідальний секретар приймальної комісії з набору за освітніми програмами «бакалавр» О. П. Заставна та відповідальні особи бакалаврських спеціальностей);
  • зміни до Правил прийому на навчання у 2020 році (розповіла відповідальний секретар приймальної комісії О. П. Заставна).

Рішення Вченої ради Галицького коледж імені В. Чорновола, прийняте на засіданні 28 травня 2020 року, буде оприлюднене на сайті коледжу.

Галерея зображень