Галицький коледж використовує ліцензійне програмне забезпечення

Вимогою часою та втілення академічної доброчесності для кожного навчального закладу є потреба у придбанні програмного забезпечення і питання його ліцензування. Галицький коледж починає співпрацювати з компанією Microsoft для змоги використовувати широкі можливості ліцензійного програмного забезпечення, сервісів Microsoft та освітніх ресурсів.

Днями коледж підписав з корпорацією Microsoft угоду «Open Value Subscription» для освітніх рішень «Education solutions», в рамках програми лінцезування якої отримав підписку на оновлення настільних операційних систем (Windows Upgrade), а також доступ до хмарного офісного пакету послуг Microsoft Office 365 та ресурсу Microsoft Imagine Academy.

Також цього року Галицький коледж долучився до втілення європейських освітніх стандартів перевірки унікальності наукових робіт, відтак отримав ліцензію на використання сертифікованого сервісу перевірки курсових та дипломних робіт на плагіат Unicheck.