Неформальне навчання разом з CISCO

Уже не вперше Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола долучається до ініціатив  Мережевих Академій Cisco в Україні.

Черговою для студентів спеціальності «Комп’ютерні науки» стане ініціатива «IoT Step by Step 2020», яка проводиться в межах Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2020» за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Беручи участь у ній, студенти проходитимуть курс «Вступ до Інтернету речей (I2IoT)».

Цей курс пояснює, що таке IoT (Internet of Things), як він функціонує, як впливає на цифрові перетворення та як будь-хто можете стати частиною цього. Наші студенти дізнаються про темпи збільшення інтелектуальних пристроїв, підключених до Інтернету і навчаться програмувати деякі з них. Курс також дає  розуміння і шляхи використання штучного інтелекту та вплив автоматизації на наше майбутнє. Чимало уваги в курсі приділено важливості конфіденційності та безпеки в цій сфері.

Після успішного проходження курсу усі студенти отримають відповідні сертифікати.