Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /www/wwwroot/gi.edu.ua/images/picture/news/chellenge

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/picture/news/chellenge

Челендж #готуйзрестораторами,#залишайтеся вдома, #дистанційненавчання

Ми українці – надзвичайно товариська та гостинна нація, завжди любимо спілкуватися та бути в товаристві. На наше сьогодення випало жорстке випробування на міцність та дружність. Саме тому, карантин не стоїть на заваді у розвитку здібностей студентів та викладачів кафедри готельно-ресторанна справа! За ініціативи викладачів був започаткований челендж #готуйзрестораторами,#залишайтеся вдома, #дистенційненавчання, а наші креативні студенти одразу ж підхопили ідею та активно взялися до цього випробування смаком. У ці бентежні дні студенти та викладачі розфарбували свої фейсбук сторінки різноманітними веселковими барвами страв країн з усього світу. Студенти та викладачі кафедри завжди крокують у ногу з часом та, з іншого боку, ніколи не забувають традиції своїх предків. Наші дорогі ресторатори радували нас неймовірними пасками, десертами та стравами на щодень. Чудова ідея захопила кожного з нас, адже ми так скучаємо за звичним навчанням та спілкуванням, а цей захід об’єднав нас і показав, що ми – велика РОДИНА!

{gallery}picture/news/chellenge{/gallery}