Участь у IV Міжнародній науково-технічної конференції "Стан і перспективи харчової науки та промисловості"

Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» та викладачі Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола долучилися до організації та проведення IV Міжнародної науково-технічної конференції "Стан і перспективи харчової науки та промисловості" яка проходила на базі ТНТУ ім. І. Пулюя. (жовтень 2018р.).

Конференція проведена з метою висвітлення основних результатів наукових досліджень, здобутків, відкриттів у харчовій науці за останні роки в Україні та світі, а також представлення досягнень провідними виробниками харчових продуктів у нашому регіоні.

Студенти та викладачі створили естетичну окрасу зазначеного заходу, застосувавши інноваційні методи декорування продуктів харчування - карвінг на овочах і фруктах, продемонстрували свою професійну майстерність.