Конкурс-захист студентських наукових робіт відбувся онлайн

Квітень у Галицькому коледжі традиційно присвячений Дням науки. Попри карантинні обмеження в Україні та неможливість відвідувати навчальний заклад у Галицькому коледжі навчальний та науковий процес відбуваються за розкладом у дистанційному режимі.

Так, днями студенти та викладачі зорганізували захисти студентських науково-дослідницьких робіт у режимі онлайн-конференцій. Наразі такі конкурси-захисти провели секція природничих дисциплін та наукова секція юридичного відділення. Участь в онлайн-захисті своїх робіт взяли студенти 1-4 курсів зі супроводом наукових керівників.

Тематика робіт надзвичайно різноманітна, цікава і, головне, ‒ актуальна. Журі конкурсу відзначили високий рівень підготовки студентів, корисність і практичність результатів досліджень, активне використання сучасних методів дослідження.

Гордимося досягненнями студентів, для яких карантин зовсім не перешкода, а навпаки – нові можливості.

Фото – зі соціальних мереж викладачів закладу.