Приготування страв студентами під час дистанційного навчання

Карантин - не канікули! І як саме в такий час заохотити студентів до навчання? Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» закріплюють практичні навички готуючи вдома смаколики під чіткими вказівками, настановами викладачів кафедри готельно-ресторанної справи та циклової комісії дисциплін туризму та готельно-ресторанної справи. Студенти опановують новий матеріал, реалізують свої креативні ідеї. Цікавий захід-челендж запустили студенти у мережі Facebook, щодня готують щось новеньке (асортимент страв з борошна, з м’яса, з яєць та кисло-молочного сиру тощо), охоче діляться рецептами свої страв. Таке навчання до вподоби студентам, адже можна опанувати багато нового, цікавого; вдосконалити сформовані навички; почастувати рідних власноруч приготовленими стравами.