Карантин - це не перешкода на шляху до знань!

Карантин - це не перешкода на шляху до знань! Адже дистанційне навчання у студентів спеціальностей "Туризм", "Готельно-ресторанна справа", "Фінанси, банківська справа та страхування" УСПІШНО продовжується! Звичайно, це кропітка праця кожного, хто є частинкою сім'ї Коледжу: для викладачів це гарна можливість вкотре продемонструвати свою компетентність та вміння застосовувати різноманітні технології, методи, форми, засоби навчання; студенти мають змогу взяти відповідальність за свою освіту, виявити ініціативність, організованість, свідомість і, найголовніше, жагу до пізнання нового. У цьому велика заслуга працівників Лабораторія методичного зростання : їх семінари, тренінги, постійна консультативна підтримка, настанови - дали неабиякі плоди, позитивний результат!

Дякую, колеги, за належний рівень організації навчаня, для нас ніякий карантин не перешода!