Чесне навчання – запорука успішного фахівця

У нашому закладі до промоції принципів академічної доброчесності активно долучається і студентська громада, оскільки усвідомлює важливість та актуальність даного питання в освітньо-науковому середовищі Коледжу.

11 березня 2020р. студентами відділення економіки та туризму під керівництвом викладача суспільних дисциплін Городиської Н.І. було організовано та проведено захід “Чесне навчання – запорука успішного фахівця”. В рамках заходу учасники розкрили зміст поняття академічної доброчесності, закликали до сумлінного ставлення до навчання, підкреслили важливість взаємної підтримки викладачів та студентів в нелегкій справі поширення принципів академічної доброчесності. У заході також взяла участь керівник сектору академічної доброчесності Стефурак Н.А., яка ознайомила присутніх із механізмами повідомлення про випадки недоброчесності та порушення етики академічних взаємовідносин.