З юридичним відділенням про академічну доброчесність

6 березня 2020 року у приміщенні лекційного залу Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола відбулась зустріч керівника сектору академічної доброчесності Стефурак Н.А. зі студентами та викладачами юридичного відділення.

На зустрічі присутніх ознайомили з основними принципами академічної доброчесності, видами зловживань нею та відповідальності, яку будуть нести учасники освітнього процесу у випадку порушень. Акцент було зроблено на академічному плагіаті як основному чиннику проведення неякісних наукових досліджень та написання кваліфікаційних (навчальних) робіт, які не відповідають встановленим вимогам.

Стефурак Н.А. також наголосила на механізмах повідомлення про випадки академічної недоброчесності, моніторингу та контролю. Як підсумок зустрічі, учасники підписали Декларації про дотримання академічної доброчесності в освітньому процесі.