Навчально тренувальні збори інтегрованого курсу Захист України

9 жовтня студенти Галицького фахового коледжу імені Вʼячеслава Чорновола взяли участь у навчально-тренувальних зборах з інтегрованого курсу "Захист України". Програма зборів була насиченою і включала важливі елементи підготовки. Учасники мали змогу вдосконалити свої навички надання першої медичної допомоги, а також пройшли тренування зі стрільби, ознайомились з важливими елементами ведення стрільби.

Такі заходи не лише розвивають практичні вміння, але й формують відповідальне ставлення до безпеки та оборони країни, патріотизм, любов до України. Дякуємо Збройним Силам України, за їхню стійкість та відвагу. Завдяки воїнам, студенти мали можливість застосувати свої теоретичні знання на практиці.

Слава Україні!