Студенти-журналісти взяли участь в Другій Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених

Конференція «Сучасний масмедійний простір: реалії та перспективи розвитку» відбулась 10 квітня 2024 року і була організована Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка.
Уляна Колодій представила роботу на тему «Воєнна тематика у контексті сучасної видавничої справи (на прикладі робіт Михайла Ухмана)» ( науковий керівник – Алла Бездіжа).
Софія Біла виступила з роботою «Сучасний молодіжний погляд на пресу ВНЗ» (науковий керівник – Владислава Капітан).
Колеснік Мар’яна представила роботу «Блогосфера українських онлайн-медіа: прояви авторської позиції» (науковий керівник – Юрій Фінклер).