Студенти-журналісти захищали свої авторські матеріали з дисципліни «Теорія і методика журналістської творчості»

22 квітня група В-4, а 23 квітня – Ж-31 презентували в телестудії Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола свої журналістські матеріали як результат річного вивчення курсу «Теорія і методика журналістської творчості». Абсолютна свобода у виборі теми, виду медій, жанру і форми представлення, помножена на знання теорії і високий рівень відповідальності студентів, принесла напрочуд вдалий результат: блискучі як для поточного етапу навчання контенти заслуговують на увагу професіоналів журналістики.
«Журналісти писали серйозно, деталізовано, вони рили глибоко, зосередившись на критичних і проблемних статтях та телевізійних репортажах. Вони були аналітичними. Все добре, коли доречно і грамотно. І вчора, і сьогодні все було доречно і грамотно. Студентам - подяка за бажання і вміння вчитись, працювати над собою, опановувати техніку створення контентів, за прекрасні результати в кінці семестру», – поділився враженнями викладач Фінклер Юрій Едуардович.